Prodej bytu 3+kk, 70 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Hloubětín
Ulice Zelenečská
Cena 7 590 000 czk / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím ke koupi byt 3+kk v osobním vlastnictví, 70 m², ve zvýšeném přízemí (okna se nacházejí ve výšce cca 2,5 m), který v minulosti prošel kompletní rekonstrukcí.

Byt je vybaven kvalitní kuchyňskou linkou s kompletními vestavěnými spotřebiči, koupelnou s rohovou vanou nebo několika vestavěnými skříněmi. Výhled z oken do zeleného a klidného okolí. K bytu také náleží sklepní kóje. Aktuálně je byt pronajatý spolehlivým nájemníkům, je možné s nimi pokračovat, případně je byt volný k dispozici. V domě je k dispozici vysokorychlostní internet.

Výborná dostupnost do centra města a občanská vybavenost v nejbližším okolí - tramvajová a autobusová zastávka denních a nočních linek. 5 minut chůze od domu metro B Hloubětín, zdejší obchodní centrum s řadou obchodů a služeb (Penny Market, knihovna, pošta, lékárna, bazén atd.), mateřská školka a základní škola. V docházkové vzdálenosti od domu také místo pro relaxaci a odpočinek přírodní park Aloisov nebo Klíčovské sady.

Cena zahrnuje provizi a právní servis. Samozřejmostí je pomoc s financováním koupě této nemovitosti. Ohledně doplňujících informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám