Prodej rodinného domu, 94 m2, Pagi

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Městská část
Ulice
Město
Cena 285 000 eur / nemovitost
Kontakt
Šťastná Martina
martina.stastna@re-max.cz
+420 727 918 117
Nabízíme k prodeji nově postavený bungalov o jednom přízemním podlaží, zastavěná plocha 100 m2 na parcele 400 m2. Na pozemku domu se nachází samostatná garáž pro 2 auta, kterou je případně možné přestavět na hostinský domek.
Dispozice domu je obývací místnost s kuchyňským koutem, 2 oddělené ložnice, se sprchovým koutem a toaletou, klimatizace ve všech pokojích.
Dům je plně vybaven kvalitním nábytkem. Vzhledem k tomu, že dům byl nedávno zkolaudován, jsou veškeré podklady k prodeji nemovitosti jsou připraveny.

Vesnice Pagi je vzdálena od moře 3 km, na letiště 35 minut autem.

Prohlídky jsou možné kdykoliv
We offer for sale a newly built bungalow on one ground floor, built-up area of 100 m2 on a plot of 400 m2. On the property of the house there is a separate garage for 2 cars, which can possibly be converted into an inn.
The layout of the house is a living room with kitchenette, 2 separate bedrooms, with shower and toilet, air conditioning in all rooms.
The house is fully equipped with a quality apartment. Since the house was recently approved, all documents for the sale of the property are ready.

Tours are possible at any time

The village of Pagi is 3 km from the sea, 35 minutes by car to the airport.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám