Prodej bytu 2+kk, 43 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Smíchov
Ulice Holečkova
Cena 5 490 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Hledáte první bydlení v Praze nebo koukáte po zajímavé investici? Právě Vás by mohla oslovit nabídka bytu 2+kk v Holečkově ulici, jen pár minut tramvají od Anděla a pár kroků od Klamovky.

Byt v předposledním patře šestipodlažního činžovního domu pouze o dvou bytech na patře je ve velmi dobrém stavu po rekonstrukci, lze jej tedy bez dalších investic začít užívat či pronajímat. Součástí prodeje je i veškeré vybavení. Dispozičně je řešen jako 2+kk. Obývací pokoj s kuchyní poskytuje pěkný výhled přes údolí kolem Plzeňské a Vrchlického ulice na protější zeleň skrze velké okno orientované na jih. Prostorná chodba s místem pro vestavěnou skříň nás zavede do ložnice orientované na sever (v létě tak poskytuje příjemné klima) s komorou a výhledem do zeleného svahu. Zrekonstruovaná koupelna je osazena sprchou, WC samostatné.

Celý byt je díky kvalitním plastovým oknům dobře izolován, díky jeho umístění ve druhé řadě domů a ve 4. patře ani při větrání v obývacím pokoji není Plzeňská ulice příliš rušivým elementem. Vytápění je řešeno elektrickými nástěnnými topidly, ohřev vody boilerem.

Dům je v dobrém stavu, nedávno byl zateplený, chodby jsou čerstvě vymalované. SVJ hospodaří bez dluhů. Náklady spojené s bydlením ve výši 2800 Kč (včetně FO) + elektřina.

Výborná lokalita, nedaleko tramvajová zastávka, supermarket Lidl. Park Klamovka včetně příjemné zahradní restaurace pár minut pěšky. Parkování díky slepé odbočce bez problémů - na modrých zónách.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám