Prodej bytu 3+kk, 78.82 m2, Torrevieja

Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Smisena
Městská část
Ulice
Město
Cena 219 000 eur / nemovitost
Kontakt
Zotenko Iryna
iryna.zotenko@re-max.cz
+420 774 281 845
Je Vaším snem vlastnit nemovitost ve Španělsku? Koupat se v moři od dubna do října, užívat si slunce a neřešit ubytování? Dobře investovat do nemovitosti v oblasti s předpokladem trvalého dlouhodobého růstu cen? Mít pasivní zdroj příjmu z pronájmů?

Pospěšte si a zarezervujte si byt za výhodnou cenu! Nový rezidenční komplex "Alegria XVII" v Torrevieja se skládá z 24 apartmánů, rekreační oblasti s bazénem a finskou saunou.

Nádherný byt o dispozici 3+kk se nachází ve třetím podlaží, má dvě ložnice, dvě koupelny, kuchyň s obývacím pokojem a balkon. Celková výměra: 78.82 m2.

Všechny byty budou úplně připravené k nastěhování. V domě je vysokorychlostní výtah, společný moderní klimatizační systém, bazén s mořskou vodou a vyhříváním, finská sauna.

Pro Vaše pohodlí jsou instalováná kvalitní plastová okna se zvýšenou těsností a hlukovou izolací, osvětlení a pancéřové vchodové dveře od kvalitní italské značky Dierre a izolace stěn, která zajistí teplo a pohodlí v domě v každém ročním období.

Ve všech ložnicích jsou vestavěné skříně. Dokončené koupelny mají sestavu nábytku, sprchu, sanitu a topení. Kuchyňský nábytek a kompletní sadu kuchyňských spotřebičů máte jako dárek ke každému bytu.

Stylová fasáda vyrobená z nejlepších materiálů, zasklení teras v oranžové barvě se zrcadlovým nátěrem.

Komplex se nachází v docházkové vzdálenosti od pláže Playa del Cura (250 metrů) a v blízkosti najdete veškerou infrastrukturu: obchody, supermarkety, kavárny a restaurace, promenádu a parky, autobusové nádraží.

Ve stejném komplexu jsou ještě dva poslední byty. Kolaudace a předání bytů - léto 2023.

Přesná adresa: 37°58'45.8"N 0°40'23.7"W
C. Vicente Blasco Ibáñez, 111, 03182 Torrevieja, Alicante, Španělsko

V nabídce máme i další nemovitosti: malé apartmány, dvoupodlažní byty, novostavby, rodinné domy a luxusní vily v Alicante, Valencii a celém pobřeží sluneční Costa Blancy.

Zavolejte si o nezávaznou konzultaci, ráda zodpovím na vaše dotazy.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám