Pronájem bytu 2+1, 100 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Strašnice
Ulice Černokostelecká
Cena 28 000 czk / měsíc
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Hledáte zajímavé bydlení či kanceláře? Obojí je možné realizovat v tomto prostorném bytě s okny situovanými na jih, východ i západ, který nabízíme ve vile v pražské čtvrti Strašnice.

Byt ve zvýšeném přízemí prošel celkovou rekonstrukcí, je zde mj. nová kvalitní kuchyňská linka vybavená lednicí, mrazákem, sporákem i myčkou, či nová koupelna a toaleta. Prostor je dispozičně řešen jako 2+1, přičemž kuchyň je opravdu velká (20 m2) a nabízí tak dostatek místa pro jídelní část. Na jeden z pokojů navazuje oddělitelná zimní zahrada. V bytě najdete spoustu původních prvků, jako jsou krásné parkety, špaletová okna, dekorativní krb apod. Vytápěn je plynovým kotlem, ohřev teplé vody je řešen elektrickým boilerem. V domě žije pouze rodina majitele, je tak zaručeno zcela bezproblémové soužití.

Lokalita s perfektní dopravní dostupností MHD, zastávka tramvaje nedaleko domu, metro 4 minuty pěšky. Parkovat se dá v okolních ulicích na modrých zónách. V okolí nájemce najde vše potřebné, ať už jde o obchody, restaurace, sportoviště či služby.

Nájemné 28.000 Kč, zálohy za služby a energie cca 7.000 Kč (upřesníme dle způsobu užívání bytu), kauce 2x nájem, provizi realitní kanceláři nájemník nehradí. Hledáme spolehlivý dlouhodobý nájemní vztah.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám