Pronájem administrativní budovy, 400 m2, Praha

Město Praha
Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Komercni objekty
Městská část Uhříněves
Ulice Bečovská
Cena 99 000 czk / měsíc
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Nabízíme k pronájmu samostatně stojící komerční objekt o užitné ploše 400 m2.

Dvoupodlažní zděná obchodně administrativní budova obsahuje schow-room, skladové prostory kanceláře a může sloužit jako sídlo společnosti. Lze zde mít i prodejnu. Umístění je v blízkosti hlavní příjezdové komunikace.
Vjezd k budově je možný i pro TIR nad 12t a je zajištěno parkování pro až 15 osobních aut.
Objekt má více vstupů a lze jej rozdělit a pronajímat dvěma subjektům.
Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, kuchyň, parkování v uzavřeném dvoře pro více automobilů, datové rozvody a dokonalé zabezpečení. Lokalita Uhříněves je rychle rozvíjející se městská část Prahy s výbornou dostupností i do centra. V případě potřeby můžeme nabídnout i jinou celkovou výměru kanceláře.

Zastávka MHD – bus č. 228 přímo před domem, který jede na metro a/nebo na vlakové nádraží Uhříněves (trasa Benešov-Praha Hl. nádraží), zastávka vlaku Praha Uhříněves je vzdálena pouhých 10 min chůze.
Městská část Praha 10 Uhříněves prochází posledních 15 let dynamickým rozvojem a stává se moderní pražskou čtvrtí s vyhledávanou rezidenční i firemní zástavbou. Jedná se o ideální polohu v dosahu nákupní zóny
Praha Čestlice/Průhonice a shopping park Praha Štěrboholy, včetně dobrého napojení na dálnici D-1 a štěrboholskou radiálu.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám