Prodej rodinného domu, 152 m2, Praha

Město Praha
Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Městská část Řeporyje
Ulice Dělená
Cena 19 990 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme výborně řešený krajní řadový rodinný dům o velikosti 5+kk/G/B na atraktivním místě s výbornou dostupností do centra města.

Cihlový dům z roku 2010 je rozložen do dvou nadzemních podlaží a jeho celková užitná plocha je 152 m2, a to včetně garáže o výměře 17,8 m2 a balkonu o výměře 9,1 m2. V prvním nadzemním podlaží je chodba se vstupem do garáže, samostatné WC s umyvadlem, obývací pokoj s kuchyní a jídelnou celkem o výměře 41,5 m2 a technická místnost. Z obývacího pokoje je vstup na jižně orientovanou zahrádku a terasu s pergolou.
Ve druhém nadzemním podlaží jsou čtyři ložnice o výměře 14 m2, 11,5 m2, 11,3 m2 a 10,6 m2. Dále pak dvě koupelny s WC, z toho jedna přístupná přímo z ložnice. V domě je dostatek úložného prostoru, pokoje ve druhém nadzemním podlaží nemají skosené stropy. Navíc je k dispozici velmi prostorná pochozí půda.
V domě zůstává kuchyňská linka včetně spotřebičů a dvě velké vestavěné skříně.
Parkování automobilu je možné v garáži a druhé auto na vlastním pozemku před garáží. Dům má centrální dálkové vytápění a ohřev teplé vody. Energetická náročnost budovy je ve zpracování, proto uvádíme G.

V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost. Metro Luka je vzdáleno cca 8 minut pěší chůzí, zastávka autobusu Slatinová je minutu od domu. Autobusem je to 3 zastávky k metru Luka.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám