Prodej bytu 2+kk, 59 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část
Ulice
Cena 8 900 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Nabídka nového bytu 2+kk/L o výměře 59,1 m2 (byt 53,7 m2 + lodžie 5,4 m2) nacházející se ve 2. nadzemním podlaží novostavby, v projektu Rezidence U Šárky. K bytu náleží garážové stání a komora v 1.PP.

Byt bude k předání do poloviny roku 2023 a je umístěn v budově B1 v obytném komplexu U Šárky II.
Rezidence U Šárky vznikne v jedné z nejoblíbenějších lokalit - Praha 6. Jedná se o destinaci v Ruzyni, mezi Pražským okruhem a ulice Drnovská, poblíž OC Šestka.

Viladomy budou v příjemné vzdálenosti přírodního parku Divoká Šárka, cyklostezek, tras pěší turistiky vedoucích k Šáreckému potoku anebo až na hrad Karlštejn. V rezervaci lze sportovat a využít koupaliště Džbán.
Autem jste během 5 minut na Pražském okruhu a letišti. Ke stanici metra Veleslavín na lince A vás dopraví za 10 minut autobus. V plánu je také zlepšení spojení na Dejvice a prodloužení tramvajových linek. Ze zastávky vlaku Praha-Ruzyně odcestujete směrem Hostivice, nádraží Veleslavín i Hradčanská. V budoucnu se lokalita dočká rychlodráhy Praha-Kladno.
Šárecké údolí, které budete mít v bezprostřední blízkosti, patří mezi skutečné klenoty Prahy. Ať už vyznáváte aktivní odpočinek nebo jen milujete krásnou přírodu, tady budete v ráji. Obrovské území sahající od letiště až po Vltavu je hojně využívané pro horolezectví, běh, cyklistiku, ale i koupání, grilování či kulturu.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám