Prodej chaty, 78 m2, Kamenný Přívoz

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Chaty a rekreacni objekty
Ulice
Město Kamenný Přívoz
Městská část Hostěradice
Cena 5 980 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme krásný zateplený zděný domek/chatu, kompletně zrekonstruovanou a přestavěnou v roce 2003, s vlastním pozemkem o celkové výměře 1102 m2, nacházející se v žádané rekreační oblasti nedaleko Prahy.

Domek je možné užívat celoročně, má dvě nadzemní podlaží s dispozicí 3+kk (o obytné ploše 56,81 + zastřešená terasa 21 m2). V přízemí je obývací pokoj s kuchyní dohromady o výměře 20,18 m2, koupelna s WC a vstupní předsíň. V patře jsou dvě místnosti 21 m2 a 8,2 m2.
Z prostorné terasy je hezký pohled do zahrady na okrasné vzrostlé jehličnany.
Součástí nabídky je veškeré vybavení a zařízení, včetně traktůrku na sekání trávy, zahradnického náčiní a zásoby dřeva na topení.
Na rovinném pozemku najdeme pergolu pro zaparkování vozidla, dále pak kůlnu a dřevníky. Zahrada je plná ovocných i okrasných keřů a stromů.
Vytápění je velice úsporné, domek je zateplený a kamínka na dřevo v přízemí vytopí snadno všechny místnosti. Dále je možné také využívat akumulační kamna nebo přímotop, případně klimatizační jednotku. Chata je ve výborném stavu, připravena k okamžitému užívání bez dalších nutných oprav nebo investic.
Voda je přivedena do domu ze studny a odpad je sveden do septiku.
Nabízená nemovitost je velice dobře umístěna, pár minut pěší chůzí od autobusové zastávky a cca 10 min od řeky Sázavy. Autobusem se rychle dostanete do Kamenného Přívozu nebo do Jílového u Prahy, kde jsou veškeré nákupní možnosti a služby.
Okolní blízká příroda láká k dlouhým procházkám nebo koupání v parném létě.
Cesta autem do Prahy trvá cca 30 minut, na Slapskou přehradu cca 15 minut.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám