Prodej rodinného domu, 270 m2, Strakonice

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Město Strakonice
Městská část Strakonice I
Ulice Radomyšlská
Cena 7 480 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme prostorný dvougenerační rodinný dům, postavený na rovinném pozemku o celkové výměře 737 m2, nacházející se na atraktivním místě na rohu ulice Radomyšlská a Raisova, ve městě Strakonice.

Výborně dispozičně řešený zděný dům 5+2, o celkové obytné ploše 170 m2, obsahuje dva byty, připravené ihned k nastěhování. V 1.NP je velká vstupní hala, chodba, obývací pokoj, ložnice, kuchyň, koupelna, samostatné WC a komora. Ve 2.NP jsou tři prostorné pokoje, kuchyň, koupelna, WC a šatna. Do sklepa o výměře 11 m2 je vstup z chodby domu.
Na pozemku jsou postavené dvě garáže a truhlářská dílna. Dům je ideální pro dvougenerační bydlení nebo větší rodinu, případě i pro bydlení v kombinaci s podnikáním.
Dům je napojen na všechny inženýrské sítě a byl postaven přibližně v roce 1925. Obvodová stěna je cihelná 450 mm, vytápění a ohřev teplé vody je pomocí plynového kotle s možností napojení na krbová kamna.
V roce 2008 proběhla kompletní rekonstrukce vnitřních prostor domu, včetně výměny rozvodů elektřiny, topení, vody a odpadů. Okna jsou plastová s dvojskly, na podlaze jsou parkety, dlažba a laminátová plovoucí podlaha. Vnitřní dveře jsou nové nebo repasované.
V domě zůstávají kuchyňské linky se spotřebiči, ostatní zařízení je na dohodě.

Pozemek je přístupný ze dvou ulic a má souseda pouze z jedné strany.
Zahrada je udržovaná, s možností zálivky z vlastní kopané studny.

Dům je v klidné části města, vybízí k procházkám v blízkém lese i kolem řeky. Centrum města s veškerou občanskou vybaveností je vzdáleno 15 minut pěší chůze.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám