Prodej bytu 2+kk, 45 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Radotín
Ulice Zbynická
Cena 5 350 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Hledáte bydlení v Radotíně? Nabídek zde moc není a na trhu se dlouho neohřejí. Má to svůj důvod – v Radotíně naleznete vše potřebné k velmi komfortnímu a zároveň aktivnímu bydlení, ať už jde o sportoviště, bazén, koupaliště či kulturní zázemí (KKC Koruna, kino...).

Právě zde nabízíme byt 2+kk, který vyniká svou světlostí – především v obývacím pokoji obráceném na jihozápad je díky oknům situovaným do třech stran světlo po celý den. Obývací pokoj je spojen s kuchyňským koutem, vejde se sem pohodlně jídelní i obytná část (současný majitel jej používá i jako pracovnu). Navazuje na něj rohový balkon, dostatečně prostorný pro umístění posezení i menšího grilu.

Ložnice je orientovaná do klidné ulice, je vybavena manželskou postelí, vestavěnou šatní skříní a knihovnou. V chodbě za posuvnými dveřmi je skrytý úložný prostor, který může sloužit jako komora či šatna. Koupelna je přístupná z centrální chodby, disponuje vanou a prostorem pro pračku.

Vytápění je řešeno centrální kotelnou, zálohy za poplatky vychází na 2833 Kč + elektřina. Dům je ve velmi dobrém stavu, postaven byl před 15 lety.

Jak již bylo zmíněno v úvodu inzerátu, velkou předností nabídky je lokalita. Po právě zrekonstruované trati se dostanete za 7 minut na Smíchovské a za 15 minut na Hlavní nádraží. Na vlak je to pár minut chůze. Ve vedlejší ulici najdete lékárnu, pekárnu, kadeřnictví, kavárnu, pár set metrů od domu supermarket Billa, pěšky je dostupná pošta, zdravotní středisko plavecký bazén, koupaliště, kino (zrekonstruované, hraje aktuální filmy), tenisové a beachvolejbalové kurty a mnoho dalšího. Kolem Berounky nebo na některý z přilehlých kopců se dají podnikat velmi pěkné procházky či projížďky na kole.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám