Prodej rodinného domu, 212 m2, Praha

Město Praha
Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Městská část Suchdol
Ulice Starosuchdolská
Cena 17 490 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme výborně řešenou nízkoenergetickou novostavbu rodinného domu 6+kk s obytnou plochou 210 m² + terasa 18 m2, nacházející se na jedinečném místě v Praze 6 – Starý Suchdol, v klidné slepé ulici.

Nemovitost disponuje dvěma zastřešenými parkovacími stáními, na které navazuje vstupní předsíň domu, velká technická místnost a samostatné WC. Dominantou prvního nadzemního podlaží je velkolepý obytný prostor s jídelnou a kuchyní (o výměře 54,7 m2) se vstupem na zastřešenou terasu (o výměře 18 m2) a menší zahrádku. Z tohoto celého prostoru je krásný volný výhled jižním směrem do otevřeného prostoru na vzdálenější starou zástavbu Suchdola. Na tomto podlaží ještě najdeme pracovnu, ve které je příprava na vytvoření druhé kuchyně a koupelny v tomto podlaží. Dům lze tak snadno upravit na dvougenerační užívání se dvěma vlastními vstupy, nebo lze mít v domě kancelář se zvláštním vstupem mimo obytnou zónu.

V dalším podlaží je hlavní ložnice s vlastní koupelnou a WC. Tento prostor má dohromady 28 m2 a je architektem navržen jako ložnice s průchozí šatnou do koupelny. Po několika schodech vyjdeme do podlaží, kde jsou tři dětské pokoje, koupelna, samostatné WC a chodba s možností umístění vestavěných skříní.


Konstrukce zděného domu je z keramických tvarovek 300 mm se zateplením 200 mm. Okna jsou dřevěná s trojskly. V domě je příprava na rekuperaci, která zajistí výraznou úsporu při vytápění domu a neustálý přísun čerstvého vzduchu.

Dům je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci. Plyn je na hranici pozemku. Dešťová voda je svedena do studny s možností využití k zálivce zahrady.

Veškerá občanská vybavenost je v dosahu. Za pár minut se autobusem nebo automobilem dostanete do Dejvic nebo na Pražský okruh.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám