Pronájem rodinného domu, 155 m2, Praha

Město Praha
Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Městská část Střešovice
Ulice Nad hradním vodojemem
Cena 75 000 czk / měsíc
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Nedaleko Müllerovy vily, v ulici Nad Hradním vodojemem, nabízíme právě dokončený rodinný dům od renomovaného architektonického studia.

Dům se vyznačuje důmyslným využitím pozemku, jehož výškovým parametrům byla stavba uzpůsobena. Ne však na úkor kvality bydlení - právě naopak. Hlavní obytný prostor s kuchyní je situován do posledního podlaží. Z něj je přístup na terasu a střešní zahradu, která je v rovině s ulicí Pod Bateriemi. Kuchyně je vybavena kvalitními spotřebiči, všechny jsou vestavěné, včetně dvou samostatných lednic. Spolu s obývacím pokojem a jídelnou tvoří jeden celek s krásným výhledem na Prahu prostřednictvím velkých studiových střešních oken. Komfort i v parném létě zde zajišťuje klimatizace.

Přízemí je tvořeno velkým dvorem, na kterém pohodlně zaparkují dvě auta a zbyde zde i dostatek prostoru pro uložení kol či dalšího sportovního vybavení. Obytná část se skládá z pracovny/pokoje pro hosty, toalety, předsíně a chodby, na kterou navazuje centrální schodiště z masivního dřeva.

Patro nabízí 2 dětské pokoje s lokálními rekuperačními jednotkami a výhledem přes zeleň, prostornou koupelnu s vanou i sprchou a oddělený prostor pro rodiče. V něm najdeme prádelnu/šatnu, koupelnu a ložnici.

Celý dům je postaven z kvalitních materiálů a je velmi úsporný. Vytápěn je plynovým kotlem pomocí podlahového topení. Na oknech jsou instalovány elektrické žaluzie, ke splachování dům využívá dešťovou vodu. Dále je k dispozici alarm a zvonek s videotelefonem. K vybavení budou patřit i vestavěné skříně a svítidla, která jsou ve výrobě a neobjevují se tak na fotografiích.

Lokalita je další předností této skvělé nabídky - poloha v širším centru znamená, že budete mít vše potřebné po ruce a zároveň se autem či MHD pohodlně dostanete do centra či na letiště.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám