Prodej rodinného domu, 118 m2, Doubravčice

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Město Doubravčice
Městská část Doubravčice
Ulice Úvalská
Cena 12 480 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme výborně řešenou nízkoenergetickou novostavbu rodinného domu, bungalovu 4+kk o užitné ploše 118,35 m2, postaveného v roce 2018 na velmi klidném místě, v obci Doubravčice, nedaleko Říčan a Úval u Prahy.

Dominantou domu je velký obývací pokoj s kuchyňským koutem (celkem o výměře 46,58 m2), ze kterého je vstup na zastřešenou terasu. Dále dům obsahuje dva dětské pokoje, každý o výměře 12 m2, ložnici 18 m2, koupelnu 9,5 m2, samostatné WC, halu, zádveří a technickou místnost. V domě je možné využívat úložný prostor na pochozí půdě.

Dům je vybaven krbovými kamny, zabezpečovacím zařízením a centrálním vysavačem. Dům se prodává včetně tohoto vnitřního zařízení – kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči, obývací stěna a skříně v předsíni na míru.

Celý dům má elektrické podlahové vytápění, navíc jej lze vytápět krbovými kamny. Ohřev teplé vody je elektrickým boilerem.

Obvodové konstrukce domu jsou z pískových tvárnic POROFIX tl.300mm se zateplením tl.200mm. Střecha je sedlová – střešní taška BRAMAC TEGALIT, okna jsou plastová s trojskly.
Vnitřní obložkové dveře jsou od firmy Sapeli, na podlaze je vinyl a keramická dlažba.

Vjezd pro auta na pozemek umožňuje posuvná elektrická brána na dálkové ovládání. Vydlážděná plocha před domem umožňuje parkování 2-3 osobních automobilů.

Zahrada o výměře 930 m2 je osázena okrasnými stromy a keři. Dále je zde k využití velký zahradní domek a zeleninová zahrádka.

Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. K zálivce zahrady lze využívat dešťovou vodu z retenční nádrže umístěné pod zemí a z další nádrže postavené na severní straně domu.

Obec je obklopena krásnou přírodou. Mateřská škola, praktický lékař, potraviny a restaurace jsou přímo v obci, ZŠ je v budoucím plánu výstavby v roce 2024.

Veškerá občanská vybavenost je v přilehlých obcích a městech, vzdálených pár kilometrů. Obec je výborně dostupná z Prahy, autem D1 - exit Říčany, vlakem do Úval nebo Českého Brodu, následně autobusem PID.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám