Prodej rodinného domu, 385 m2, Praha

Město Praha
Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Městská část Petrovice
Ulice Newtonova
Cena 59 000 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Hledáte perfektní dům? Takový u něhož máte jistotu, že je kvalitně postavený a důmyslně vymyšlený? U kterého se dbalo na každý detail, na použité materiály i na to, aby každý jeho obyvatel měl k dispozici absolutní komfort? Nechcete-li složitě hledat pozemek a zabývat se realizací samotné stavby, takový dům pro vás máme.

Funkcionalistická stavba kompletně navrhnutá známou kanceláří LABOR13 stojí v pražské městské části Petrovice. Bydlet tak budete hned vedle Přírodního parku Hostivař – Záběhlice se vším, co nabízí - přehradou, golfovým hřištěm... Zároveň se pohodlně dostanete do centra – ať již vozem či MHD.

Vila je rozdělena do dvou podlaží – patro je tvořeno dvěma ložnicemi s příslušenstvím – prostornou šatnou a koupelnou je vybavena každá z nich. Ložnice pak sdílí společný obývací prostor, který může sloužit jako herna dětí, společenská místnost či fitness. O prosvětlení se starají velká okna přes celou jednu stěnu se vstupem na terasu a střešní zahradu.
Je zde ale také příprava pro dvě kuchyňské linky, místnost lze rozdělit na dvě, čímž v tomto patře vzniknou 2 samostatné jednotky 2+kk.

Přízemí tvoří hlavní obytný pokoj s prostornou kuchyní vybavenou kvalitními spotřebiči. Architekti vymysleli skutečně impozantní prostor, krásně propojený se zahradou obrovskými okny se skrytými rámy. K venkovnímu posezení je možné využít navazující zakrytou terasu. Další část pak tvoří master bedroom, s oddělenou chodbou, velkou šatnou a velkou koupelnou. K dispozici je v přízemí i jeden pokoj pro hosty, koupelna s toaletou pro hosty, další šatna a technická místnost s prádelnou. Oceníte i velkou garáž, kam pohodlně zaparkujete dva velké automobily a zbyde ještě dostatek místa pro sportovní vybavení.

Architekti se starali i o vzhled interiéru, najdete zde tedy dostatek úložných prostor, které jsou vestavěné a neruší tak celkový dojem čistoty, vzdušnosti a světlosti.

K domu patří i další stavba - zahradní "party" domek se saunou, koupelnou a samostatnou kuchyní. Tvoří zázemí přilehlého bazénu s vytápěním tepelným čerpadlem (samostatné pro objekt a bazén).

Stavba je velice úsporná, kompletní náklady na elektřinu jsou cca 5000 Kč měsíčně. Vytápění je řešeno tepelným čerpadlem, voda ohřívá podlahové topení. Ve všech místnostech jsou elektrické žaluzie a rolety. Samozřejmostí je video-zvonek a alarm s napojením na PCO.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám