Prodej rodinného domu, 187 m2, Praha

Město Praha
Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Městská část Zbraslav
Ulice Na Baních
Cena 13 250 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Hledáte bydlení v bytě s výhodami domu? Nabízíme přízemí RD, které tvoří skvělý byt s velkou zahradou včetně bazénu na pražské Zbraslavi.

Byt se nachází v rodinném domě kolaudovaném v roce 2018 a patří k němu celá zahrada kolem domu (cca 700 m2) ve výhradním užívání. Sousedy Vám budou dvě další rodiny, dům celkem obsahuje 3 prostorné byty. Stavba se vyznačuje použitím kvalitních materiálů i technologií - například k vytápění slouží tepelné čerpadlo pracující na základě 200 m hlubokého vrtu - náklady na elektřinu tak i s přitápěním bazénu a při dnešním zvyšování cen energií budou cca 6 tisíc korun.

Dispozičně je byt řešen jako 4+kk, navíc s velkým (cca 41 m2) wellness prostorem v druhém nadzemním podlaží (přístupný je přímo z bytu). Zde je možné umístit saunu, vířivou vanu a ještě zbyde dostatek prostoru pro pingpongový stůl. Centrálním prostorem v bytě je však obývací pokoj s kuchyní s velkým ostrůvkem. Kuchyň dále obsahuje například dvě myčky - oceníte nejen při pořádání zahradních oslav a patří k ní navazující komora s místem pro zabudování americké lednice. Obývací pokoj je velkým portálem napojen na terasu a zahradu. Hlavní ložnice je propojena s walk-in šatnou a soukromou koupelnou. Druhá koupelna s masážní vanou i sprchou je k dispozici pro další dva pokoje, k dispozici je ještě jedna samostatná toaleta.

Zmíněné tepelné čerpadlo ohřívá vodu v podlahovém topení. Umí ji také chladit - v létě tak pomáhá celý prostor skvěle klimatizovat. Přitápět se dá i krbem v obývacím pokoji. Voda je obecní, o odpadní vody se stará vlastní ČOV, odpadá tak nutnost platit stočné (náklady na provoz ČOV jsou velmi nízké a dělí se mezi všechny 3 vlastníky).

Na oknech jsou elektrické žaluzie, o zabezpečení se stará alarm a kamerový systém, k dispozici je domofon s kamerou, úklid ulehčí centrální vysavač.

Zahrada je rozdělena do několika zón, první tvoří velký rovný prostor navazující na terasu, druhou níže umístěná užitková část, kde lze umístit například skleník. Bazén je postaven o něco níže na terase pod domem. Dále je k dispozici kůlna (v rámci domu, přístupná ze zahrady) a vinice ve svahu vedle domu.

Dům je situován do zbraslavské části Baně, kousek od zastávky autobusu MHD s dojezdem na metro Smíchovské nádraží za 20 minut. Dobré napojení na Strakonickou a vnější okruh (letiště 25 minut). Zbraslav poskytuje obyvatelům kompletní občanskou vybavenost od školek po zdravotnická zařízení. Okolní příroda vybízí k vycházkám či vyjížďkám po cyklostezkách kolem Vltavy a Berounky.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám