Prodej rodinného domu, 280 m2, Praha

Město Praha
Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Městská část Letňany
Ulice Buchlovská
Cena 20 900 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Prodej samostatně stojícího rodinného domu 5+2 s terasou, sklepem a garáží, o užitné ploše 250 m2 + další dvougaráž o výměře 30 m2, na pozemku o celkové ploše 651 m2, v zástavbě rodinných domů, ve žádané, klidné lokalitě Praha 9, Letňany, ulice Buchlovská.

Stanice metra Letňany je v pěší dostupnosti 1 km od domu, OC Letňany je 1,4 km.
Dům je rozložen do třech podlaží. Sklepy jsou prosvětleny okny, celková výměra sklepů je 52 m2. V přízemí o výměře 104 m2 najdeme tři pokoje, kuchyň, chodbu, dvě koupeny, šatnu a samostatnou toaletu. V zadní části přízemí domu je k dispozici garáž (dílna). V podkroví o výměře 100 m2 je chodba, dva pokoje, velká kuchyň, dvě komory a půda. V mezipatře je vstup na terasu. Dispozice domu umožňuje i využití ke dvougeneračnímu bydlení nebo jako sídlo firmy s bydlením.

Na podlahách jsou původní prkna ve výborném stavu. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Na pozemku je studna s užitkovou vodou. Vytápění a ohřev vody je plynovým kotlem se zásobníkem umístěným ve sklepě. Střecha a okna jsou v původním stavu. Zahrada poskytuje dostatek soukromí, s možností i dalšího parkování za vjezdovou bránou.

Skvělá dostupnost, v blízkosti nájezd na městský okruh.
Velice klidné místo.
Dům je ihned volný.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám