Prodej rodinného domu, 160 m2, Praha

Město Praha
Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Komercni prostory
Městská část Horní Počernice
Ulice Náchodská
Cena 11 890 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme podsklepený rodinný dům, postavený na rovinném pozemku o celkové výměře 497 m2, nacházející se na frekventovaném místě v Horních Počernicích, v ulici Náchodská.

Nemovitost je vzhledem k umístění a dispozici naprosto ideální jako sídlo firmy, pro potřeby showroomu se vstupem přímo z ulice a s kanceláří v patře, nebo jako sídlo firmy v kombinaci s bydlením.
Dům je rozložen do třech podlaží, 1.PP – sklepní místnosti s možností úložného prostoru. 1.NP - přízemí se dvěma nebytovými prostory (každý s vlastním vstupem z ulice a s vlastní výlohou), dále je v přízemí vstup do obytné části - bytové jednotky 2+1, která je umístěna v prvním patře domu.
Dům je napojen na všechny inženýrské sítě a byl postaven přibližně v roce 1927. Obvodové stěna je zděná, v roce 2008 proběhla výměna oken a výloh, rekonstrukce rozvodů topení, odpadů a vody.

V roce 2008 proběhla rekonstrukce vnitřních prostor domu, včetně výměny rozvodů topení, vody a odpadů. Okna a výlohy do ulice jsou plastová s dvojskly.
Parkování je možné na vlastním pozemku nebo přímo u domu na ulici.

V okolí je veškerá občanská vybavenost. Nemovitost se nachází na rozhraní rezidenční a komerční části Horních Počernic.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám