Pronájem rodinného domu, 155 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Střešovice
Ulice Nad hradním vodojemem
Cena 75 000 czk / měsíc
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Nedaleko Müllerovy vily, v ulici Nad Hradním vodojemem, nabízíme právě dokončený byt - polovinu dvojdomu od renomovaného architektonického studia.

Byt se vyznačuje důmyslným využitím pozemku, jehož výškovým parametrům byla stavba uzpůsobena. Ne však na úkor kvality bydlení - právě naopak. Hlavní obytný prostor s kuchyní je situován do posledního podlaží. Z něj je přístup na terasu a střešní zahradu, která je v rovině s ulicí Pod Bateriemi. Kuchyně je vybavena kvalitními spotřebiči, všechny jsou vestavěné, včetně dvou samostatných lednic. Spolu s obývacím pokojem a jídelnou tvoří jeden celek s krásným výhledem na Prahu prostřednictvím velkých studiových střešních oken. Komfort i v parném létě zde zajišťuje klimatizace.

Přízemí je tvořeno velkým dvorem, na kterém pohodlně zaparkují dvě auta a zbyde zde i dostatek prostoru pro uložení kol či dalšího sportovního vybavení. Obytná část se skládá z pracovny/pokoje pro hosty, toalety, předsíně a chodby, na kterou navazuje centrální schodiště z masivního dřeva.

Patro nabízí 2 dětské pokoje s lokálními rekuperačními jednotkami a výhledem přes zeleň, prostornou koupelnu s vanou i sprchou a oddělený prostor pro rodiče. V něm najdeme prádelnu/šatnu, koupelnu a ložnici.

Celý dům je postaven z kvalitních materiálů a je velmi úsporný. Vytápěn je plynovým kotlem pomocí podlahového topení. Na oknech jsou instalovány elektrické žaluzie, ke splachování dům využívá dešťovou vodu. Dále je k dispozici alarm a zvonek s videotelefonem. K vybavení budou patřit i vestavěné skříně a svítidla, která jsou ve výrobě a neobjevují se tak na fotografiích.

Lokalita je další předností této skvělé nabídky - poloha v širším centru znamená, že budete mít vše potřebné po ruce a zároveň se autem či MHD pohodlně dostanete do centra či na letiště.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám