Prodej rodinného domu, 285 m2, Praha

Město Praha
Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Městská část Ďáblice
Ulice Květnová
Cena 25 000 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme zcela nový nízkoenergetický podsklepený řadový rodinný dům o velikosti 4+1/G, na atraktivním klidném místě s výbornou dostupností do centra města.

Zateplený cihlový dům je rozložen do třech podlaží a jeho celková užitná plocha je 285 m2. Dispozici domu 4+1 lze v případě potřeby upravit na 5+1. V prvním nadzemním podlaží je garáž s technickou místností, do které je vstup i ze zahrady. Dále pak vstupní předsíň, chodba, šatna, koupelna s WC a sprchovým koutem a obývací pokoj spojený s kuchyní. Na jihovýchodně orientovanou zahradu je vstup z obývacího pokoje přes velké dvoukřídlé dveře a také přes garáž a technickou místnost.
Ve druhém nadzemním podlaží jsou tři ložnice (možnost změny na čtyři), chodba, koupelna s vanou a sprchovým koutem, dohromady s WC. Dále je zde vstup na střechu garáže, ze které je možné vytvořit terasu.

Velké sklepní prostory jsou částečně s okny a nabízí celou řadu využití.
V interiéru byly použity kvalitní materiály a zařizovací předměty. Obklady a dlažby jsou velkoformátové, na stěně v koupelně je luxusní benátský štuk, vana je od Villeroy & Boch, sprchový kout je od Huppe.
Dům je vybaven klimatizací a automatickou výměnou vzduchu s velice úspornou rekuperací. V celém domě je komfortní podlahové vytápění. Ohřev teplé vody a topení je pomocí plynového kotle se zásobníkem.

Rodinný dům je součástí projektu Domy Ďáblická hvězdárna a nabízí rodinné bydlení v dosahu přírody v pražských Ďáblicích. Architektura projektu navazuje na stávající zástavbu rodinných domů. Kompletní občanskou vybavenost najdeme v docházkové vzdálenosti nebo maximálně do 10 minut autobusem případně autem. V Ďáblicích je základní škola, která prošla nedávno výraznou rekonstrukcí, a také mateřská škola. Naleznete zde lékárnu, poštu, několik menších restaurací i prodejnu s potravinami. Do 5 až 10 minut autem nebo autobusem je Obchodní centrum v Letňanech a Čakovicích. Městská část Prahy 8 - Ďáblice má přímé napojení na dálnici D8, která spojuje severní část Prahy Libereckou a Argentinskou ulicí s centrem města. Autobusem se pohodlně dostanete do 7 minut na metro C Ládví, dále na Kobylisy a pak do centra Prahy. Opačným směrem pak na metro Střížkov, Prosek nebo Letňany.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám