Pronájem rodinného domu, 170 m2, Praha

Město Praha
Městská část Stodůlky
Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Ulice Sekyrova
Cena 60 000 czk / měsíc
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
K pronájmu nabízíme velkorysý, nový rodinný dům.

Pozn.: oproti fotografiím se v domě nachází kvalitní pračka a sušička, veškerá svítidla, před domem je dodělané parkovací stání až pro dva vozy (dlažba) a proti domu je již dostavěný další rodinný dům. Ostatní pozemky zůstávají prázdné.

V pražské čtvrti Stodůlky, s výbornou dopravní dostupností díky nedalekému metru i napojení na pražský okruh, se nachází nově vznikající sousedství s nadstandardními řadovými rodinnými domy a dvojdomy. Projekt koulaudován v roce 2020.

Dům nabízí 4 dostatečně velké ložnice s vestavěnými skříněmi, obrovský obývací pokoj s kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči (Bosch), 2 koupelny a 2 samostatné toalety, garáž a kotelnu s rekuperační jednotkou sloužící i ke chlazení celého objektu.

Všechny materiály byly laděny neutrálně a nadčasově, interiér domu proto působí opravdu elegantně. V přízemí je použita kvaliní dlažba, v patře dubová dřevěná podlaha.

Vytápění je dále řešeno kvalitní podlahovou topnou fólií. Kompletní náklady na bydlení ve výši 10.000,- Kč.

V bezprostředním okolí supermarket Billa a Makro, metro 10 minut pěšky. V dosahu velké množství škol včetně mezinárodních (například Německá Škola v Praze).

Měsíční nájemné 60.000,- Kč, kauce 2x nájem. Provizi nájemce neplatí.

Volné od 1.4.2023.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám