Prodej bytu 2+kk, 56 m2, Nymburk

Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Město Nymburk
Městská část Nymburk
Ulice K Rusínku
Cena 4 470 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme zcela nový nádherný byt v nízkoenergetické bezbariérové novostavbě domu v projektu Rezidenci Babín, v nově vznikající rezidenční lokalitě, v jedné z nejatraktivnějších částí města Nymburk.

Nový, již dokončený byt 2+kk/B (byt o obytné ploše 51,7 + balkon 2,9 + sklep 1,6 m2) je umístěn ve 3. NP a obsahuje vstupní chodbu 6,5 m2, koupelnu 6,6 m2, samostatné WC, prostorný obývací pokoj 23,1 m2 a ložnici 14,2 m2. Z obývacího pokoje je vstup na balkón.

Byt je orientovaný na dvě světové strany, lze jej tak v letních měsících snadno větrat.

K vysokému standardu vybavení bytu patří, kvalitní dřevěné a keramické podlahy, podlahové vytápění v celém bytě v koupelně doplněno otopným žebříkem, plastová okna s izolačními trojskly, bílé interiérové bezfalcové dveře s nadstandardní výškou 2,1 m, koupelna je vybavena zařizovacími prvky značek Laufen a Grohe. Krásný balkón je obložený sibiřským modřínem v kombinaci se skleněným zábradlím a přípravou na umístění květníků.
Okolí rezidence nabízí krásnou přírodu, břeh řeky Labe s mezinárodní cyklostezkou, kompletní občanskou vybavenost, výběr vzdělávacích zařízení pro děti od mateřské školky až po gymnázium a v neposlední řadě také výbornou dopravní dostupností jak v rámci města Nymburk, tak i do Prahy po dálnici D 11 nebo vlakem přímo do centra.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám