Prodej rodinného domu, 240 m2, Praha

Město Praha
Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Městská část Přední Kopanina
Ulice U třešňového sadu
Cena 19 900 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Hledáte prostorný rodinný dům, který bude ihned k nastěhování bez potřeby aktuálních investic?

V Praze - Přední Kopanině, městské části na severozápadním okraji Prahy, nabízíme krajní řadový rodinný dům o velkorysé výměře 240 m2 a dispozici 6+kk. Dům se nachází na konci slepé ulice v uzavřeném areálu, poskytuje tak svým obyvatelům příjemné soukromí.

Ačkoliv byl postaven již v roce 2007, majitelé do něj průběžně investují a velice dobře se o něj starají - aktuálně tak je v perfektním stavu a je připraven k okamžitému nastěhování. Řešen je velmi nadčasově, vnitřní vybavení je v čistém odlehčeném designu.

V přízemí nalezneme garáž pro dvě auta, za která lze ještě umístit regály (délka garáže 6,1 m), dále předsíň, technickou místnost/prádelnu s výstupem na zahradu, první ložnici/pracovnu s předsíňkou, koupelnou se sprchovým koutem a WC a prostorný obývací pokoj s jídelním koutem a kuchyní se spíží. Příjemnou atmosféru vzdušnosti zde navozuje světlost zajištěna bohatým prosklením do dvou světových stran.

Patro obsahuje celkem 4 ložnice, 2 šatny a 2 koupelny. Master bedroom má do jedné z koupelen a šaten privátní přístup. V celém domě je zavedena klimatizace, nejen akustickou pohodu zajišťují kvalitní okna s trojskly. Nábytek je až na pár kusů vyrobený na míru a může tak v případě zájmu v domě zůstat. K dispozici je alarm s možností napojení na PCO či centrální vysavač.

Zahrada se rozprostírá kolem celého domu, posezení je jak před, tak za domem. Je udržovaná, po záhonech je rozveden závlahový systém, v případě zájmu je možné využívat k zalévání vodu z dešťové jímky.

Vytápění je řešeno plynovým kotlem, v přízemí rozvody v podlaze, v patře klasickým radiátory. Náklady i v loňském roce nepřesáhly 5.200 Kč měsíčně za plyn a 1.600 Kč měsíčně za elektřinu.

Lokalita se skvělou dostupností letiště a pražského okruhu, v sousedství italská restaurace, obchod, nedaleko Nebušice s mezinárodními školami, autobusem MHD se pohodlně dostanete na metro Bořislavka. Nový majitel jistě ocení i možnost vyrazit do Divoké Šárky či na koupaliště Džbán.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám