Pronájem bytu 2+1, 51 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Panelova
Městská část Vokovice
Ulice Mozambická
Cena 15 500 czk / měsíc
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
K pronájmu nabízíme slunný byt 2+1 ve druhém patře zatepleného panelového domu s výtahem. Okna bytu jsou směřována západním směrem do klidného vnitrobloku, kde se nachází dětské hřiště. Dům se nachází v lukrativní lokalitě Červený vrch, kousek od stanice metra Bořislavka. V domě je dostupný rychlý internet od UPC.

Byt je nabízen za měsíční nájemné + poplatky 3.000,- Kč/1os., 3.500,- Kč/2os., včetně spotřeby energií. Internet si nájemník zařizuje samostatně.

Byt je vybaven kuchyňskou linkou s troubou a lednicí. Ve spojovací chodbě se nachází vestavná skříň, která nabízí mnoho úložného prostoru, další úložný prostor je v horní části chodbičky do kuchyně. Oba pokoje mají podlahu z kvalitních dřevěných parket na kterých je koberec, v chodbě a kuchyni je linoleum. K bytu náleží uzamykatelný balkon na společné chodbě.

V okolí je kompletní občanská vybavenost, supermarket Billa, Česká pošta, stanice metra -A- Bořislavka 10 minut chůzí, zimní stadion Hvězda, základní a mateřská škola nebo přírodní park Divoká Šárka či koupaliště Džbán.

Byt je volný od 1.6.2023. Ohledně doplňujících informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám