Prodej pozemku pro bydlení, 495 m2, Praha

Typ nemovitosti Pozemky
Město Praha
Městská část
Ulice
Druh objektu
Cena 7 990 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Hledáte v Radotíně pozemek pro stavbu rodinného domu? V tom případě jistě víte, že takových k dispozici mnoho nezbývá.

Nabízíme skvělý pozemek s úžasným výhledem na údolí Berounky, Zbraslav, Lipence, Černošice a hřeben Cukráku v Lošetické ulici v Radotíně. Svažitý pozemek se nachází v ulici, ve které dochází k postupné proměně z rekreační na čistě obytnou výstavbu. Celá ulice prošla v posledních letech rekonstrukcí, byl vybudován nový asfaltový povrch včetně chodníku a točny, osvětlení a především byly přivedený sítě. K dispozici tak je přípojka ke kanalizaci, vodovodu i elektřině (nyní je elektřina vedena z vrchu přes sousední pozemek).

Pozemek se dle územního plánu nachází v území OB bez koeficientu, rozměry objektu tak budou vycházet z charakteristiky okolní zástavby. Pražské stavební předpisy pak umožňují stavbu dvoupodlažního domu s podkrovím či třetím ustoupeným podlažím. Profil pozemku přímo vybízí k tomu, aby budoucí majitel toto uspořádání domu využil a získal tak skvělý výhled ze všech tří podlaží nové stavby.

Více informací k možnostem využití rád sdělí makléř při prohlídce či předem telefonicky nebo po e-mailu.

V současné chvíli se na pozemku nachází chata, v suterénu se sociálním zařízením (odpad řešen jímkou, voda ze studny) a skladem, v přízemí s obytnou místností s kuchyní a podkrovím pro spaní.

Radotín je skvělá adresa - najdete zde skutečně vše na co si vzpomenete. Krytý bazén, přírodní koupaliště Biotop Radotín, nespočet sportovišť, perfektně vybavenou základní školu, víceleté gymnázium, kino... Spojení s centrem městské části zajišťuje místní okružní linka autobusu pražské MHD, na Smíchov jede vlak méně než 10 minut z právě dokončovaného bezbariérového nádraží. Naopak do lesa se dostanete během dvou minut pěšky.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám