Prodej bytu 3+1, 97 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Radotín
Ulice Zbynická
Cena 10 990 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Radotín, městská část, kde by zvlášť v posledních letech chtěl žít opravdu každý. Právě zde nabízíme skvělý byt 3+1 s lodžií, garážovým stáním a sklepem.

Byt majitelé nechali hned po koupi od developera v roce 2007 kompletně přestavět podle návrhu od renomovaného architektonického studia OOOOX. Vznikl tak prostor svým pojetím, použitými materiály a celkovou kvalitou zpracování daleko převyšující původní záměr projektu.

Byt je rozdělen do dvou úrovní - v prvním podlaží nejdeme pracovnu, skutečně obytnou kuchyni s kvalitními spotřebiči, která současným majitelům slouží i jako obývací pokoj a je z ní přístup na lodžii s příjemným posezením, dále vstupní chodbu s vestavěnými skříněmi a WC. Oba pokoje (kuchyně a pracovna) jsou odděleny posuvnou stěnou a společně tak tvoří opravdu dlouhý, ale zároveň velmi variabilní prostor.

Druhé podlaží obsahuje koupelnu, další samostatné WC, prostorný dětský pokoj a ložnici s walk-in šatnou. Celý byt je promyšlený do posledního detailu - každý centimetr bytu je skvěle využitý, nábytek je vyrobený na míru, součástí vybavení je mj. i kompletní ozvučení prostoru. Samozřejmostí jsou kvalitní materiály jako je sanita či podlaha z masivu s dlouhou životností.

Pro pohodlné bydlení je nezbytné i kvalitní sousedství. Ať se bavíme o tom bezprostředním - tedy o domě samotném, novostavbě z roku 2007 s podzemní garáží a výtahem s příjemnými sousedy - nebo širším, kterým je Radotín, městská část s kompletním vybavením pro pohodlný život. Máme tu vyjma standardních obchodů a služeb opravdu velké množství sportovišť od tenisových kurtů po hřiště na boxlakros, biotop - koupaliště s přírodní filtrací, vnitřní bazén (nerez, 25 m), kino, kulturní dům... Radotín žije i společenskými akcemi, jako je Burčákobraní, Havelské posvícení apod. Výhodou je i dobré spojení s centrem Prahy MHD - právě je dokončována rekonstrukce železnice včetně nového nádraží, bezbariérových vstupů na peróny apod. Vlak jede na Smíchovské nádraží 7, na Hlavní pak 15 minut. Autem se bez problémů dostanete i ve špičce například na Anděl za 25 minut.

Byt je připraven k okamžitému převzetí novými vlastníky.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám