Prodej bytu 1+kk, 39 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Smisena
Městská část Radotín
Ulice Věštínská
Cena 4 790 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Hledáte startovací bydlení či byt na pronájem v Radotíně?

Nabízíme skvělé 1+kk v domě postaveném v roce 2007. Byt je v dobrém stavu, připraven k nastěhování bez investic. Jeho velkou výhodou je na garsonku vetší výměra 39 m2 a balkon s výhledem až na Cukrák, který je, stejně jako celý byt, orientován na jihovýchod do klidného vnitrobloku. Orientace také zajišťuje dostatek světla v celém bytě. Díky výměře se podařilo vytvořit kuchyňský kout, nemáte tak pocit, že bydlíte v kuchyni, jak to mnohdy u bytů 1+kk bývá. Dalším bonusem je prostorná předsíň s velkou vestavěnou skříní i relativně prostorná koupelna se sprchovým koutem, WC a místem pro pračku.

Dům disponuje výtahem, má vlastní plynovou kotelnu. Příjemné jsou zde poplatky - aktuální zálohy včetně fondu oprav a topení/teplé vody činí 3.555 Kč (navíc se hradí již jen elektřina). K bytu patří sklep, v domě je dále k dispozici kolárna.

Skvělá lokalita - pár minut chůze na nové bezbariérové nádraží, ze kterého jede vlak na Hlavní nádraží 15 minut. Pěšky se pohodlně dostanete i do supermarketu Billa, Albert, drogerie, lékárny, několika příjemných restaurací, k řece na procházku, na Biotop, do krytého bazénu, kina, nebo třeba na tenis, beachvolejbal... Radotín zkrátka nabízí vše, na co si jen vzpomenete.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám