Prodej bytu 2+kk, 39 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Panelova
Městská část Hostivař
Ulice Golfová
Cena 4 790 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Příjemný byt ve skvělé lokalitě - taková je nabídka bytu 2+kk s lodžií a sklepem v Hostivaři.

Je situován do ulice Golfová, s výhledem do zeleně, Hostivařským lesoparkem pár desítek metrů od domu, zastávkou autobusu MHD téměř před domem a supermarketem Lidl přes ulici.

Byt prošel částečnými opravami, má nové zděné jádro (v rámci něj i vyměněnou elektroinstalaci) a je připraven k okamžitému nastěhování. Je klasické dispozice 2+kk, koupelna s vanou a WC, prostorná chodba s vestavěnou skříní, obývací pokoj s kuchyňským koutem a ložnice. Okna jsou orientována na jihovýchod. Velkou výhodu představuje lodžie přístupná z ložnice. Součástí nabídky je i sklepní kóje v suterénu domu.

Dům prošel celkovou revitalizací vnějšího pláště včetně zateplení, nová jsou plastová okna, vyměněn byl výtah i stoupačky. Chodby jsou v čistém udržovaném stavu. SVJ hospodaří bez dluhů. Poplatky v tuto chvíli 3.800 Kč + energie.

Lokalita s nespočtem sportovišť včetně golfového hřiště v bezprostředním okolí, krásným Hostivařským parkem s přehradou, restaurací s pivovarem pár desítek metrů od domu, obchodním centrem Vivo Hostivař s fitness centrem pár minut autobusem apod...

Byt je aktivně nabízen od konce května 2023, fotografie jsou ze zimy 2023.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám