Prodej rodinného domu, 300 m2, Sedlec

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Ulice
Město Sedlec
Městská část Sedlec
Cena 27 500 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme rezidenční vilu v nadstandardním provedení ve zcela klidné zástavbě v obci Sedlec, Praha-východ, jen pár kilometrů od hranice Prahy.

Vila 6+kk o užitné ploše 295 m2 na pozemku o celkové výměře 1155 m2, s upravenou zahradou od architekta a bazénem je postavena ve vysoké kvalitě materiálů, na rohovém pozemku, který zajišťuje naprosté soukromí.
Dispozice vily je velmi dobře promyšlená a splňuje naprosto všechny požadavky na bydlení v nejvyšším standardu soukromí, reprezentace i praktičnosti. V přízemí nalezneme dvougaráž, prostorný obývací pokoj s velkorysou kuchyní s kuchyňským ostrůvkem z umělého kamene (celkem 78 m2), pracovnu, koupelnu a šatnu. Celý prostor působí díky světlým mramorovým podlahám a vysokým stropům nesmírně vzdušně a prosvětleně. Propojení velkými posuvnými okny terasy a obývacího prostoru umožňuje plynulý přechod z interiéru vily do zeleně a posezení v zahradě, která má automatickou závlahu.
Pracovna v přízemí je umístěna hned u hlavního vchodu a je díky svému umístění naprosto ideální pro nerušenou práci z domova či příjímání návštěv klientů.
V prvním patře se nachází 3 pokoje a koupelna s vanou, sprchou, 2 umyvadly, toaletou a bidetem. Ze dvou pokojů je možný přímý vstup na terasu v patře s krásným výhledem na krajinu.

Bonusem celé nemovitosti je umístění samostatné bytové jednotky 1+kk v přízemí se samostatným vchodem, kuchyní a koupelnou. Tato zcela nezávislá část domu může sloužit jako ubytování pro hosty, starší prarodiče či dospívající potomky. Má svoji vlastní terasu orientovanou na sever.

Celá nemovitost působí velmi reprezentativně díky mramorovým podlahám i použití mramoru ve všech koupelnách, vysokým stropům i velkorysému schodišti. Na hliníkových oknech jsou venkovní elektricky ovládané žaluzie, podlahové vytápění vily zajišťuje čerpadlo ( systém voda-vzduch), dále v domě funguje výměna vzduchu s pomocí rekuperace. Vila je zajištěna zabezpečovacím zařízením, energetická náročnost budovy je velmi úsporná, třída B.

Okrasná zahrada se vzrostlými dřevinami, navržená architektem, má automatický zavlažovací systém, zeleninovou zahrádku i ovocné stromy.
Vila se zahradou poskytuje naprosto klidné bydlení v obci, která je vzdálena jen 20 minut vozem od centra Prahy. Zastávka autobusu je umístěná jen 110 m od domu a jízda do stanice metra Kobylisy trvá jen 20 minut. Obcí vede cyklostezka, která vede do Letňan i Povltaví.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám