Pronájem bytu 3+1, 95,5 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Smisena
Městská část Karlín
Ulice Šaldova
Cena 35 000 czk / měsíc
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím k pronájmu krásně prostorný a světlý byt 3+1 o výměře 95,5 m² nacházející se ve 2. patře. Byt je kompletně zrekonstruovaný s důrazem na zachování řady původních řemeslných prvků, které je možné užít i ve společných prostorách domu.

Byt se skládá z velké vstupní haly (11,8 m²), kuchyně (14,4 m²) s kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči, dvojice ložnic (16,7 m² a 21,7 m²), koupelny (4,2 m²), samostatného WC (1,1 m²) a hlavní obývací místnosti (25,6 m²) se vstupem na balkon s výhledem do ulice plné zeleně. Součástí bytu je také s druhým bytem na patře sdílený balkon s výhledem do vnitrobloku. Doporučuji virtuální prohlídku v inzerci.

Ihned k nastěhování. Nájem + poplatky 800 Kč / os. + přepis elektřiny a plynu na nájemníka. Díky širokým zdím je dům v horkých měsících příjemně chladný, v zimních měsících naopak dobře udržuje teplo. Výhodou je také nově nainstalovaný kondenzační Eco kotel, typu C. Byt se nabízí k dlouhodobému pronájmu.

Cihlový a velmi dobře udržovaný dům jednoho majitele (komunitní atmosféra) se nachází v lokalitě, která prošla v posledních letech zásadní proměnou. Pro jednu z nejpopulárnějších čtvrtí v Praze jsou typické kouzelné kavárny, restaurace a zajímavá architektura. K relaxaci a odpočinku lze využít Kaizlovy či Sudkovy sady, Lyčkovo náměstí, park Vítkov nebo nábřeží řeky Vltavy.

Ohledně doplňujících informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám