Prodej chaty, 70 m2, Nová Ves pod Pleší

Typ nemovitosti Chaty a rekreacni objekty
Druh objektu Drevena
Ulice
Město Nová Ves pod Pleší
Městská část Nová Ves pod Pleší
Cena 2 990 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme podsklepenou dřevěnou chatu s velkým rovinným pozemkem (celkem o výměře 575 m2) nacházející se na velmi klidném místě, a přitom s výbornou dojezdovou vzdáleností do Prahy.

Chata má vstupní verandu, čtyři malé místnosti (z toho dvě v podkroví), kuchyňku a velkou terasu na kterou je vstup z jídelny, splachovací WC a umývárnu. Sprcha je pouze venkovní a je napojena na solární ohřev.
Z vrtané studny je proveden rozvod vody do kuchyňky, umývárny a do splachovadla na WC. Pro ohřev vody je v umývárně osazen menší průtokový ohřívač. Rozvod elektřiny je po celé chatě.
Chata je nabízena včetně veškerého vybavení. V jednom z přízemních pokojíčků jsou kachlová kamna, která v zimě vytopí celou chatu. V kuchyni je sporák na pevné palivo i elektrický vařič.
Na zahradě stojí malý domek na nářadí, s ponkem, po jehož boční straně je úložný prostor na dřevo. Za chatou je velká kovová bedna na brikety.
Parcela je oplocená a ze tří stran je i živý plot. Při jedné straně pletivového plotu jsou vzrostlé keře ostružin, které poskytují velkou úrodu, stejně jako keře červeného, černého rybízu a josty.

Chata se nachází 35 km od Prahy v osadě nedaleko Nové Vsi pod Pleší na atraktivním velmi klidném místě, které je ideální pro rodinou rekreaci.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám