Prodej bytu 3+kk, 109 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Smisena
Městská část Nusle
Ulice Žateckých
Cena 11 490 000 czk / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím ke koupi velmi zajímavý byt 3+kk ve zvýšeném přízemí o celkové podlahové ploše 109 m² s orientací na JV vytvořený dle atypického návrhu architekta s výslednou vysokou užitnou, řemeslnou a uměleckou hodnotou s citem pro detail.

Byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem (36 m2), pokoje (18 m2), pokoje (17 m2), koupelny s WC a bidetem (5 m2), sprchy s WC (4 m2), předsíně (3 m2), chodby (14 m2) a šatny (3 m2).

Příklad nadstandardu - kompletní zateplení stropů (Orsil NF), kompletní zateplení podlah (Rigips Neofloor), zateplení parapetů a ŽB stěn do světlíků, samonivelační anhydritová litá podlaha, nadstandardní příčky s lepší pevností a neprůzvučností, vnitřní omítky s prvky uměleckých štuků a betonových stěrek, osvětlení interiéru na principu 3-fázových lišt, repase původních špaletových oken včetně kování a nového zasklení se zeleným tónováním skel tl. 6 mm s přípravou na předokenní el. rolety, vnější neprůhledná okna do světlíku opatřená speciálním sklem, na zakázku vyrobené ocelové zárubně s negativní drážkou + bezfalcové dveře, kování dveří, bezpečnostní vstupní dveře s certifikací vyrobené na zakázku, vana a sprcha (Kaldewei), umyvadla (Flaminia), obklady stěn skleněná mozaika (Bisazza) a mnoho dalšího.

Cena zahrnuje provizi a právní servis. Samozřejmostí je pomoc s financováním koupě této nemovitosti. Ohledně doplňujících informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat, rád Vás provedu touto výjimečnou nemovitostí.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám