Pronájem prostoru kanceláří, 147 m2, Praha

Město Praha
Druh objektu Smisena
Typ nemovitosti Komercni prostory
Městská část Holešovice
Ulice V přístavu
Cena 50 000 czk / měsíc
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Nabízíme jedinečné, luxusně zařízené kanceláře v projektu Prague Marina.

Kanceláře o celkové výměře 147 m2 zahrnují vstupní chodbu s archivem, vybavenou kuchyňkou a sociálním zařízením, variabilní velký kancelářský prostor, který je díky dostatečnému množství oken ze dvou stran krásně prosvětlený a další oddělenou kancelář s prostorem pro jednání.

Vše je kompletně zařízeno nábytkem, který vidíte na fotografiích. K vybavení interiéru bylo použito velmi kvalitních materiálů, ať už na podlahu či na kazetové obložení stěn. Součástí vybavení jsou i reprezentativní "pendlovky" či komoda s elektricky výsuvnou TV a masivní kancelářský nábytek. Další vybavení či například rozdělení většího prostoru skleněnou stěnou je možné řešit po dohodě s majitelem za pomoci architektky majitele.

Kanceláře jsou vytápěny centrálním topením, klimatizovány několika jednotkami, je zde dostupné kvalitní internetové připojení a v rámci domu funguje non-stop recepce a ostraha. K dispozici je jedno parkovací místo v rámci návštěvnických míst v ulici V Přístavu.

Dům bezprostředně sousedí s nábřežní komunikací kolem Vltavy, nachází se v krásném sousedství plném nových obytných a kancelářských budov, nespočtu kvalitních restaurací, obchodů i služeb. Bezproblémové napojení v rámci MHD (nedaleko tramvaj), dobré napojení na městský okruh (vjezd do Blanky pár minut od domu).

Nájemné 50.000 Kč (od soukromé osoby, DPH se neřeší), kauce 3 měsíční nájmy, provizi nájemce neplatí. Poplatky včetně služeb recepce a ostrahy 8.500 Kč/měsíčně + elektřina (cca 1500 Kč/měsíc). Volné po dohodě ihned.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám