Prodej rodinného domu, 185 m2, Hostomice

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Ulice
Město Hostomice
Městská část Radouš
Cena 11 990 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Hledáte prostor? Velký dům, velkou zahradu a velký prostor pro všechny vaše věci?

Právě Vás by mohla oslovit tato nabídka domu v části obce Hostomice, v Radouši, jen 40 minut od centra Prahy, v klidné lokalitě pod Brdskými vrchy.

Dům z roku 2009 byl majiteli pouze udržován a užíván spíše k rekreaci, nikdy nebyl plně využit pro trvalé bydlení, proto je ve velmi zachovalém stavu. K tomu přispělo i užití kvalitních materiálů při jeho výstavbě. Jedná se o klasickou stavbu s prostorným prvním podlažím a obytným podkrovím. Kolem centrální haly s krásným dřevěným schodištěm najdeme v patře 4 prostorné pokoje, koupelnu, samostatné WC a šatnu. V přízemí je dispozice řešena tímto způsobem – na velký obývací pokoj s krbem a vstupem na terasu k bazénu navazuje jídelna dále průchozí do kuchyně se samostatnou spíží. Z haly je pak vstup do pracovny, koupelny a na samostatnou toaletu.

Zahrada je samotným domem rozdělena do dvou částí. V přední, směrem k ulici, se nachází samostatná dvojgaráž se sedlovou střechou, která pozemek přirozeně odděluje od okolního ruchu. Dále zde najdeme bazén a přístupovou cestu k domu. V zadní části je pak vybudovaná studna a skleník, zbytek této části zahrady čeká na finální úpravu.

Vytápění zajišťuje elektrický kotel, voda je čerpána ze studny, odpad řešen jímkou. Napojení na kanalizaci a obecní vodovod zatím nebylo realizováno, ale možné je.

Lokalita mezi dálnicemi D4 a D5, obě cesty na Prahu jsou přibližně stejně dlouhé. Škola je dostupná v nedalekých Hostomicích, stejně tak další obchody a služby, nebo například pivovar. Větší nákupy lze obstarat v Hořovicích, kde najdeme i vyhlášenou kvalitní nemocnici, nebo také v Berouně, či v Dobříši. V těchto městech jsou také nejbližší střední školy a gymnázia.

Více informací a technických detailů sdělí makléř při osobní prohlídce.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám