Prodej bytu 1+1, 47 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Panelova
Městská část Prosek
Ulice Jablonecká
Cena 4 490 000 czk / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím ke koupi byt 1+1 v osobním vlastnictví o celkové ploše 47,68 m² (lodžie 6,38 m², byt 41,30 m²) s výhledem do zeleně. Součástí bytu je také komora na patře. Byt je umístěn ve zvýšeném přízemí kompletně zrekonstruovaného, zatepleného, pečlivě udržovaného panelového domu, na adrese Jablonecká 705.

Byt je v původním, ale udržovaném stavu. Skládá se z obývacího pokoje / ložnice (19 m²), samostatné kuchyně, vstupní chodby, koupelny, samostatného WC a prostorné lodžie. V bytě vše nenosné příčky, je tedy možné si jej upravit přesně podle vlastních představ. V domě je dostupné vysokorychlostní kabelové připojení. Parkování možné v přilehlých ulicích.

Výborná dopravní obslužnost do centra Prahy - 300 m k zastávce autobusu / metra C Prosek, odkud jste za 15 min v centru Prahy. Na procházky / cvičení láká např. nedaleký park Přátelství. V okolí také kompletní občanská vybavenost - supermarket Billa, v blízkosti ZŠ, MŠ, prodejny potravin, zdravotní středisko, knihovna, Sport centrum Duo, bazén, bowling, posilovna a další.

Ohledně doplňujících informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám