Prodej rodinného domu, 103 m2, Dolní Beřkovice

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Ulice
Město Dolní Beřkovice
Městská část Vliněves
Cena 4 490 000 czk / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím ke koupi rodinný dům o dispozici 3+1 a pozemkem o velikosti 846 m² v obci Vliněves v těsné blízkosti Mělníka.

Dům je v původním stavu, vhodný k rekonstrukci, je tedy možné si ji od začátku upravit podle vlastních představ. V patře lze vybudovat podkroví s terasou a krásným výhledem do okolí. V přízemí domu se nachází předsíň, samostatná toaleta, koupelna, kuchyně a trojice pokojů. Dům napojen na elektřinu, vodovod i plyn.

Na prostorném pozemku se nachází zahradní dům s garáží pro několik aut, klubovnou a grilem. Dále je na pozemku i menší objekt na skladování uhlí a dřeva nebo vlastní studna. Potěší i příjemní sousedé, kteří například aktuálně zapůjčují techniku k údržbě zahrady.

V okolí velké možnosti k rekreaci, sportovnímu vyžití a k procházkám v přírodě. Kousek za domem například páteřní cyklostezka okolo Labe nebo pískovna Baraba ke koupání a rybolovu. Dobrá dopravní dostupnost - hned v obci zastávka MHD odkud jste za 10 min. v Mělníku, autem do Prahy 30 min., vlakem z nedaleké zastávky v centru Prahy z 1 hod

Zajišťuji nejvýhodnější financování nemovitosti. Cena je včetně provize a právního servisu. Ohledně podrobnějších informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám