Prodej rodinného domu, 315 m2, Kosova Hora

Druh objektu Smisena
Typ nemovitosti Domy a vily
Ulice
Město Kosova Hora
Městská část Kosova Hora
Cena 5 995 000 czk / nemovitost
Kontakt
Hnilica Robert
robert.hnilica@re-max.cz
+420 777 481 009
Exkluzivní nabídka zděného třípodlažního domu v klidné obci Kosova Hora, kde najdete veškerou občanskou vybavenost je ideálním místem pro rodinné bydlení.

Přízemí domu disponuje vstupní chodbou, sprchovým koutem + WC, obývacím pokojem s jídelním stolem a oddělenou kuchyní, pokojem pro hosty, ložnicí, koupelnou se sprchovým koutem, samostatnou toaletou. Z obývacího pokoje je vstup na zimní zahradu (12m2) a do zahrady.

V podkroví najdete spojovací chodbu, velký obývací pokoj s krbem a výstupem na balkón, ložnici, kuchyni, koupelnu, oddělené WC a dva menší pokoje. Podkroví je vhodné pro případné úpravy a změnu dispozice.

V suterénu je propojovací chodba, prostorná garáž, technická místnost, sklep a kotelna.

Na pozemku se nachází zastřešené parkovací stání, skleník, užitková zahrada a venkovní posezení s krásnými vzrostlými dřevinami, které se s trochou péče promění v nádhernou zahradu.

Jedná se o stavbu se sedlovou a pultovou střechou, obvodové zdivo je z cihel o tloušťce 380 mm se zateplením polystyrenem. Vnitřní nosné příčky jsou z cihel 250 mm a nenosné o tloušťce 100 mm. Vytápění a ohřev vody zajišťuje úsporný plynový kotel Protherm. V případě potřeby je možné využít staršího kotle na tuhá paliva.

Obec nabízí velmi dobrou občanskou vybavenost a často pořádá rozličné společenské akce a programy pro děti. V místě se nachází zámek s nádherným parkem. Okolí je obklopeno krásnými smíšenými lesy. V horkých letních měsících oceníte dostupnost Slapské přehrady, která nabízí nespočet volnočasových aktivit. Další možnosti jsou v nedalekých Sedlčanech, Příbrami nebo i dobře dostupné Praze.

Pokud využijete financování koupě za pomocí hypotéčního úvěru, velmi rádi Vám s tímto řešením pomohou naši finanční specialisté.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám