Prodej bytu 3+kk, 70 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Hostavice
Ulice U Hostavického potoka
Cena 7 990 000 czk / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím ke koupi byt 3+kk v osobním vlastnictví v projektu Bytový areál Jahodnice. Velkou výhodou je lokalita, vlakem, autobusem nebo autem jste v centru Prahy do 15 min., přitom bydlíte obklopeni krásnou přírodou.

Byt o celkové ploše 70,3 m² se nachází ve 2NP domu s výtahem. K bytu náleží balkon (4,6 m²), sklep (1,9 m²), kryté garážové stání a hned vedlejší stání máte i pronajaté. Součástí bytu jsou také tři vestavěné skříně, bezpečností bezbariérové dveře nebo plně vybavený kuchyňský kout, včetně spotřebičů (vestavěná myčka Bosch, trouba Electrolux, indukční deska Whirpool nebo vestavěná lednice + dva mrazáky Electrolux)..

Byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem (26 m²), vstupní chodby (8,5 m²), koupelny (3,5 m²), samostatného WC (1,4 m²) a dvojice samostatných ložnic (12 a 12,3 m²). Doporučuji virtuální prohlídku, která je součástí inzerce. V domě je k dispozici vysokorychlostní kabelový internet, kolárna a kočárkárna. SVJ velmi dobře funguje a má dostatek fin. prostředků ve fondu oprav.

Pokud máte rádi procházky v přírodě, jízdu na kole či běh, Hostavice jsou místem pro vás - hned u projektu park u Hostavického potoka, odkud se dostanete k zámeckému parku Pilská s kavárnou, dále můžete pokračovat přírodní rezervací V pískovně s povodí Rokytky a Svépravického potoka až k zámeckému parku v Dolních Počernicích, kde se můžete chutně najíst například ve zdejším mlýnu. Do území zasahuje i největší zalesněná plocha v Praze Přírodní park Klánovice – Čihadla.

Lokalita nabízí skvělou občanskou vybavenost (např. supermarket Albert přímo u domu nebo v docházkové vzdálenosti šest MŠ a dvě ZŠ). Autem v blízké dojezdové vzdálenosti je Europark Štěrboholy, Fashion Arena či Centrum Černý Most, kde lze navštívit nespočet obchodů a služeb.

Ohledně doplňujících informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám