Prodej bytu 3+kk, 76 m2, Chýně

Typ nemovitosti Byty
Město Chýně
Městská část Chýně
Druh objektu Drevena
Ulice U Dráhy
Cena 5 990 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Hledáte cenově dostupné bydlení, chcete být blízko Praze a bydlet v obci, která se rozvíjí a příjemně se v ní žije?

Nabízíme podkrovní byt 3+kk v bytovém domě pouze s 5 dalšími sousedy. Byt je ve velmi dobrém stavu, připraven k nastěhování. Dispozičně jej lze užívat jako 2+1 nebo 3+kk, všechny pokoje, koupelna i technická místnost jsou přístupné z prostorné chodby. K vytápění slouží vlastní elektrický kotel, ohřev teplé vody řešen boilerem. V bytě je k dispozici kvalitní internet přivedený optickým kabelem, na oknech jsou instalované sítě proti hmyzu a stínící rolety. Okna samotná již byla vyměněna za nová.

Poplatky v domě vychází na 3000 Kč pro tři osoby, dále se hradí elektřina (aktuální záloha je 3.320 Kč). Součástí nabídky je i parkovací stání před domem (vedeno jako samostatný pozemek).

Chýně je obec na západním okraji Prahy, nedaleko Zličína, kde najdeme mj. stanici metra s parkovištěm P+R. V Chýni samotné je k dispozici kompletní občanská vybavenost čítající obchody, lékárnu, lékaře, krásnou novou základní školu, restaurace, pivovar, dětská hřiště...

V případě kladného posouzení bonity žadatele bankou možnost převzetí hypotečního úvěru u České Spořitelny ve výši cca 3.100.000 Kč s fixovanou sazbou 2,64 % do roku 2027.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám