Prodej rodinného domu, 170 m2, Bzová

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Městská část
Ulice
Město Bzová
Cena 8 490 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Hledáte dům, který si budete moci dokončit dle svých představ, ale nechcete se zabývat papírováním a hrubou stavbou?

Nabízíme rodinný dům před dokončením v obci Bzová v krásné krajině CHKO Křivoklátsko. Dům je připraven na dobudování vnitřních příček a instalací. Má hotový vnější plášť, tedy střechu, fasádu včetně zateplení (polystyren tl. 150 mm), instalována jsou plastová eurookna s izolačním trojsklem a bezpečnostní vstupní dveře. Jako stavební materiál byly použity tvárnice YTONG tl. 300 mm, střecha je z betonových tašek Bramac.

Dům je dle projektu dispozičně řešen jako 6+kk. V přízemí najdeme prostorný obývací pokoj s kuchyní a vstupem na terasu, pokoj (ložnici/pracovnu/pokoj pro hosty), další pokoj (vedený jako komora, velký 10,2 m s klasickým oknem), toaletu a technickou místnost/prádelnu s plánovaným shozem z koupelny v patře. Patro pak obsahuje 3 velké pokoje (22,2, 16,8 a 16,8 m2), prostornou šatnu a hlavní koupelnu.

K vytápění by měl sloužit elektrický kotel s distribucí do podlahového topení, neměl by tak být problém systém napojit i na tepelné čerpadlo. Počítáno je i s instalací krbu do obývacího pokoje (do výkonu 10 kW).

Pozemek je oplocen, ostatní práce na něm jsou k dokončení. Připojení je realizováno na obecní vodovod, kanalizaci a elektřinu. Dešťová voda by měla být řešena retenční nádrží.

Odhadované náklady na dokončení objektu jsou cca 2-3 miliony korun dle zvoleného standardu. Nemovitost není zatížena žádnými právními omezeními, stavební povolení stále běží.

Skvělá lokalita pár minut od dálnice D5 s dobrým spojením na Prahu i na Plzeň. V obci obchod, kompletní občanská vybavenost v nedalekém Žebráku či Hořovicích - včetně nemocnice, gymnázia apod. Okolní krásná příroda nabízí nespočet možností k výletům na kole i pěšky.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám