Prodej bytu 2+kk, 47 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Smisena
Městská část Holešovice
Ulice U Uranie
Cena 5 990 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
V Holešovicích, v ulici U Uranie, nabízíme ve zvýšeném přízemí činžovního domu ve výborném stavu byt 2+kk, který pošel rekonstrukcí do stavu shell & core.

Na novém majiteli bude dokončení podlah, obkladů a sanity a instalace topného systému - stropních infrapanelů. Zbytek rekonstrukce je již hotov, tzn. všechny zednické práce, rozvody elektřiny, vody i odpadů či například instalace geberitu. Rozpočet na dokončení je na cca 450 tisíc Kč včetně DPH, současný majitel je schopen po dohodě provést realizaci.

Byt je dispozičně řešen jako 2+kk, z chodby s místem pro boiler, pračku a sušičku se vstupuje do koupelny připravené na instalaci sprchového koutu i pouze s odtokovým žlábkem, na samostatnou toaletu a do obývacího pokoje s přípravou pro kuchyňský kout. Z něj se pak dále dostaneme do komory a do velké ložnice, která může sloužit zároveň jako pracovna a dostatek místa zbyde i na šatní skříně.

Dům je ve výborném stavu, stará se o něj skvěle fungující SVJ. Za domem je k dispozici společný dvorek, k bytu dále patří sklepní kóje. Aktuální výše záloh 1030 Kč včetně fondu oprav (470 Kč), předpokládají se tedy velmi nízké celkové náklady na provoz.

Špičková lokalita, Holešovice v poslední době prošly a dále procházejí velkým rozvojem, disponují pohodlným spojením s centrem tramvají, zároveň nabízí spoustu možností k procházkám nejen kolem řeky. V okolí je velké množství kvalitních podniků, obchodů i dalších služeb.

Byt bude výborně sloužit někomu, kdo hledá první bydlení v Praze a chce bydlet v širším centru, stejně tak skvěle uchová hodnotu potenciálnímu investorovi a nabídne na Prahu velmi slušný výnos.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám