Prodej bytu 1+kk, 38,9 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Uhříněves
Ulice náměstí Bratří Jandusů
Cena 4 850 000 czk / nemovitost
Kontakt
Hnilica Robert
robert.hnilica@re-max.cz
+420 777 481 009
Exkluzivně Vám nabízím prodej krásného slunného bytu 1+kk v osobním vlastnictví s užitnou plochou 39 m2. Byt je ve 3. NP domu s výtahem a velkým balkónem (5m2). Nemovitost se nachází v klidné a žádané části města Uhříněves na nám. Bratří Jandusů, kde se dá pohodlně zaparkovat před domem. V okolí je veškerá občanská vybavenost, mnoho zeleně a sportovního vyžití.

Byt je vybaven kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči Zanussi (27,4m2), kopelna zahrnuje WC, bidet, umyvadlo s vestavnou skříňkou a sprchový kout (4,3m2). V předsíni je přípojka vody a odpadu pro pračku, sušičku a prostor pro vestavnou nebo volně stojící skříň (5,3m2). Prostorný balkón je pro slunné dny opatřen mechanickou markýzou. Součástí bytu je prostorný sklep nacházející se v 1NP.

Měsíční provozní náklady bytu jsou 2800 Kč - poplatek za odvoz komunálního odpadu, elektrická energie ve společných částech domu, poplatek správci domu za správu domu a úklid, vodné a stočné, topení (centrální plynový kotel umístěný v domě).

V současné chvíli je byt v nájmu s výpovědní lhůtou dva měsíce, byt je tedy velmi vhodný jako investiční příležitost.

Dofinancovat nemovitost lze formou hypotečního úvěru s jehož vyřízením vám rádi pomůžeme. V případě zájmu o více informací a domluvení termínu prohlídky mě neváhejte kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám