Prodej rodinného domu, 120 m2, Tehovec

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Ulice Hlavní
Město Tehovec
Městská část Tehovec
Cena 7 290 000 czk / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím ke koupi rodinný dům o dispozici 4+1 se zimní zahradou a pozemkem 304 m² v obci Tehovec, Praha - východ.

Dům procházel v minulosti výraznou rekonstrukcí - nová střešní krytina, zateplení fasády, plastová okna, úplně nové fotovoltaické panely na střeše (instalace 7/2023, nejsilnější možná varianta /10 kW/, navržené tak, aby pokryly celou spotřebu domu), nové rozvody vody a elektřiny, zimní zahrada s podlahovým vytápěním atd. Napojen je na obecní vodovod, kanalizaci a elektřinu. Na zahradě vlastní studna, kompost, přístřešek s posezením, zahradní domek nebo parkovací místa pro 2 automobily.

Přízemí domu tvoří prostorný obývací pokoj (funkční krbová kamna) propojený s kuchyní, vstupní chodba, technická místnost, komora a prostorná koupelna s WC. V zadní části zimní zahrada s francouzskými okny a pochozí střechou (vhodná jako home office - kabelový internet, možnost vybudování terasy přístupné z patra domu). V patře domu se nachází trojice ložnic a samostatná toaleta.

Obec má vyřešenu recyklaci - každý dům má vlastní kontejner na plasty a papír a funguje zde lokální svoz bioodpadu. V obci jsou pořádány společenské akce (hasičské slavnosti, klub maminek s dětmi atd.). V obecním domě na náměstí je školka. Na návsi je u rybníka dětské hřiště (pro menší děti) a cca 1km je další pro větší děti se sportovištěm. Na začátku obce je také bowling, minigolf nebo prodej stavebnin a nářadí (Pro-doma, Stavmat atd.)

Výborná dopravní dostupnost - 150 metrů od domu BUS, 12 min. vlakové nádraží Říčany (25 minut Hlavní nádraží), 35 minut "M" Háje, 10 minut nájezd na D1. Nespornou výhodou a příjemným zpestřením jsou okolní 5 min. vzdálené lesy, které nabízí dostatek místa k odpočinku a relaxaci nebo rybníky pro rybáře i na koupání. Za lesem v Tehově se nachází farma s chovem koní nebo cyklopark. Přibližně 5km na kole nebo pěšky také vyhlášené přírodní koupaliště Vyžlovka (paddleboardy, volejbal atd.). V Mukařově Penny market (cca 1km od domu) nebo nový Lidl (cca 1.5 km od domu).

Zajišťuji nejvýhodnější financování nemovitosti. Cena je včetně provize a právního servisu. Ohledně podrobnějších informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám