Pronájem bytu 1+kk, 39 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Smisena
Městská část Radotín
Ulice Věštínská
Cena 16 900 czk / měsíc
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Hledáte bydlení v Radotíně?

Nabízíme skvělé 1+kk v domě postaveném v roce 2007. Jeho velkou výhodou je na garsonku vetší výměra 39 m2 a balkon s výhledem až na Cukrák, který je, stejně jako celý byt, orientován na jihovýchod do klidného vnitrobloku. Orientace také zajišťuje dostatek světla v celém bytě. Díky výměře se podařilo vytvořit kuchyňský kout, nemáte tak pocit, že bydlíte v kuchyni, jak to mnohdy u bytů 1+kk bývá. Dalším bonusem je prostorná předsíň s velkou vestavěnou skříní i relativně prostorná koupelna se sprchovým koutem, WC a místem pro pračku.

Dům disponuje výtahem, má vlastní plynovou kotelnu. K bytu patří sklep, v domě je dále k dispozici kolárna. Bude nabízen zařízený pouze kuchyňskou linkou, nábytek na fotografiích v bytě nebude.

Skvělá lokalita - pár minut chůze na nové bezbariérové nádraží, ze kterého jede vlak na Hlavní nádraží 15 minut. Pěšky se pohodlně dostanete i do supermarketu Billa, Albert, drogerie, lékárny, několika příjemných restaurací, k řece na procházku, na Biotop, do krytého bazénu, kina, nebo třeba na tenis, beachvolejbal... Radotín zkrátka nabízí vše, na co si jen vzpomenete.

Nájemné 16.900 Kč, poplatky 2.500 Kč (včetně topení a teplé vody), elektřina bude přepsána na nájemce (cca do 1.000 Kč). Kauce 2x nájem bez poplatků, provizi hradí pronajímatel.

Volné od 1.12.2023
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám