Pronájem komerčního prostoru, 64 m2, Praha

Město Praha
Druh objektu Smisena
Městská část Libeň
Typ nemovitosti Komercni prostory
Ulice Valčíkova
Cena 7 000 czk / měsíc
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím k pronájmu ateliér, např. pro fotostudio, pro malíře atd., který se nachází ve 3. patře zrekonstruované prvorepublikové vily bez výtahu.

Součástí ateliéru jsou dvě prostorné průchozí místnosti (64,1 m²), balkon (1,28 m²), terasa (4,66 m²), nová toaleta a umyvadlo. Elektřina v prostorách původní, funkční. Možnost vytápění pouze elektrickým přímotopem. V prostoru příprava odpadu na případnou kuchyňskou linku.

Za domem k dispozici společná zahrada.

Nájemné + poplatky 750 Kč / osoba + elektřina. Kauce 1x nájem. Provize 1x nájem + DPH. K pronájmu ihned. Parkování v přilehlých ulicích (modrá zóna).

Nedaleko Pražská botanická zahrada nebo Trojský zámek. Doprava: pěšky 15min (Metro C Kobylisy), 10 min tramvaj č.24, 10 a 3 (zastávka Okrouhlická) nebo 3 min autobus č. 201 (4 min. k Metro C Nádraží Holešovice), výborná dostupnost autem do centra – blízko tunel Blanka nebo na dálnici navazující silnice V Holešovičkách.

Ohledně doplňujících informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat, ideálně skrze formulář níže a připojit alespoň základní informace (možné termíny na prohlídku, počet osob nebo způsob využití prostor). Děkuji. Pokud se nemůžete na prohlídku bytu dostavit osobně, je možné domluvit prohlídku formou videohovoru.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám