Prodej činžovního domu, 293 m2, Teplice

Druh objektu Smisena
Typ nemovitosti Domy a vily
Město Teplice
Městská část Teplice
Ulice Karla Čapka
Cena 4 990 000 czk / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím ke koupi zajímavou investiční příležitost. Prostory o celkové užitné ploše 293 m² v činžovním domě v centru města, které představují poloviční podíl vlastnictví na objektu. Vlastníkovi náleží byt o velikosti 3+1, umístěný v 1. NP, jehož užitná plocha je přes 100 m² a také poloviční podíl na bytu v 2. NP, na prostoru půdy, sklepa, společných prostor a pozemku u domu.

Dům je vhodný k rekonstrukci. Celková rozloha domu 586 m², pozemek 254 m². V každém ze tří pater se nachází prostorný byt o dispozici 3+1 a velikostí přes 100 m². V jednom bytě aktuálně bydlí jeden ze spolumajitelů, druhý je pronajatý, třetí připraven pro druhého spolumajitele / kupujícího. Dům je kompletně podsklepený. Půdní prostory nabízí možnost pro vybudování čtvrté samostatné jednotky.

V domě také zaujmou například krásná původní kachlová kamna, dvoukřídlé dřevěné interiérové dveře, původní dlažby a parkety nebo prostorné terasy. V celém domě jsou rozvody topení a plynu v mědi.

Vyhledávaná lokalita nabízí plnou občanskou vybavenost a skvělou dopravní dostupnost. V blízkosti domu například hlavní teplické nádraží.

Nemovitost je bez právních vad a je možné ji financovat hypotečním úvěrem s jehož vyřízením za nejvýhodnějších podmínek na trhu rád pomohu. Cena je včetně provize a právního servisu.

Ohledně podrobnějších informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám