Prodej bytu 3+kk, 67 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Panelova
Městská část Žižkov
Ulice Pod Jarovem
Cena 5 650 000 czk / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím ke koupi byt 3+kk v družstevním vlastnictví o velikosti 67 m², jehož součástí je také lodžie nebo sklep v suterénu domu. Byt se nachází v 6.NP s výtahem a je orientován na severovýchod s výhledem do zdejší vilové čtvrti.

Byt v roce 2018 prošel kvalitní rekonstrukcí od architekta. Je zde úplně nové jádro, kde změnou dispozic vznikla komora s přípojkou na pračku a s možností uskladnění potravin. Součástí nového jádra je také samostatná toaleta, sprchový kout nebo vestavěná skříň v chodbě k maximálnímu využití úložných prostor. V bytě je dále nová kuchyňská linka s kompletními vestavěnými spotřebiči, včetně myčky, lednice, digestoře nebo sklokeramické varné desky. Také dům je družstvem velmi dobře spravován a prošel kompletní revitalizací - lodžie, výtahy, okna, vstupy nebo společné prostory domu. Aktuálně se pracuje na nové kolárně / kočárkárně, kde budou držáky na kola. V domě je k dispozici vysokorychlostní internet a kabelová televize.

Nesplacená anuita k 31. 12. 2023 činí 611 748 Kč. Převod do osobního vlastnictví se aktuálně neplánuje. V bytě je momentálně dlouhodobě v podnájmu slušná rodina, je možné s ní dále pokračovat.

Jedná se o vyhledávanou a klidnou lokalitu v blízkosti parku Židovské pece a Malešického lesa s množstvím volnočasových aktivit (lezecká stěna, fitness, work-out hřiště nebo Jumppark) a služeb (v docházkové vzdálenosti mateřská škola, vícero základních škol, poliklinika, lékárny, Penny Market, Albert, Kaufland nebo Lidl). Výborná je také dopravní dostupnost, v pěší vzdálenosti zastávky tramvají a autobusů s přímým spojem do centra Prahy.

Cena zahrnuje provizi a právní servis. Samozřejmostí je pomoc s financováním koupě této nemovitosti. Ohledně doplňujících informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám