Pronájem bytu 4+1, 106 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Smíchov
Ulice U Klavírky
Cena 38 000 czk / měsíc
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
K dlouhodobému pronájmu nabízíme skvěle zrekonstruovaný vybavený byt ve vilovém činžovním domě na pražských Malvazinkách.

Byt v posledním, 3. patře domu má dispozici 4+1, prošel rozsáhlou rekonstrukcí, která naplno využívá jeho potenciálu - kuchyně, obývací pokoj i pracovna jsou orientovány na západ s krásným výhledem, dětský pokoj nabízí přiznané trámy a střešní okna, je tak díky tomu skvěle prosvětlený a ložnice je naopak orientovaná na velmi klidnou východní stranu.

V bytě dále najdeme koupelnu se sprchovým koutem, toaletou a dvojumyvadlem, další samostatnou toaletu, komoru a šatnu s pračkou.

Celý byt je laděn do stylu připomínajícího francouzské Provance, navozuje velice útulný pocit. Zařízen je kvalitním nábytkem, spotřebiči i doplňky. K vytápění slouží vlastní plynový kotel. Pro obyvatele domu je k dispozici i společná zahrada.

Výjimečné je i umístění domu - Malvazinky jsou jednou z nejvyhledávanějších částí nejen Smíchova, pár set metrů od stanice Metra Anděl, případně dostupné i autobusem, zároveň plné zeleně díky samostatně stojícím domům a dostatečně širokým ulicím.

Byt bude volný od 1.3.2024, prohlídky po dohodě možné už nyní. Nájemné 38.000 Kč + poplatky a energie (nyní cca 6000 Kč), kauce 60.000 Kč, provizi hradí pronajímatel.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám