Prodej chaty, 49 m2, Dolní Břežany

Typ nemovitosti Chaty a rekreacni objekty
Druh objektu Smisena
Město Dolní Břežany
Městská část Zálepy
Ulice Ke Lhotě
Cena 3 900 000 czk / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím ke koupi patrovou chatu o zastavěné ploše 49 m², jejíž součástí je vlastní pozemek o celkové ploše 574 m². Nachází se v dobře dostupné lokalitě Dolní Břežany - Zálepy, nedaleko od Prahy, přitom v klidné lokalitě s krásnou přírodou.

Chata je v původním stavu, vhodná k rekonstrukci, je tedy možné si ji od začátku upravit podle vlastních představ k rekreačním účelům, i k celoročnímu užívání. Chata je totiž napojena na elektřinu, na pozemku je funkční vrtaná studna a na pozemek je vyvedena přípojka na vodu i kanalizaci. Výhodou je také na pozemku připravená stavební buňka. Dle územního plánu je možné objekt i rozšířit a zvýšit. Používat chatu je ale možné i ihned. Parkování je možné před objektem nebo přímo na pozemku. Součástí koupě je také podíl na sousední příjezdové cestě.

V okolí jsou velké možnosti k rekreaci, sportovnímu vyžití, procházky v přírodě, cyklostezky, vyhlídky do okolí a mnoho dalšího. V obci se nachází obchod s potravinami, restaurace nebo je zde dobrá dopravní dostupnost do Prahy - zastávka MHD se spojením na metro Kačerov.

Cena zahrnuje provizi a právní servis. Samozřejmostí je pomoc s financováním koupě této nemovitosti. Ohledně doplňujících informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám