Prodej bytu 3+kk, 88 m2, Úvaly

Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Město Úvaly
Městská část Úvaly
Ulice Jugoslávská
Cena 8 990 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
V novostavbě z roku 2017 nabízíme velmi pěkný a světlý byt 3+kk s balkonem, komorou přímo v bytě a parkovacím stáním v podloubí domu.

Byt tvoří polovinu posledního podlaží cihlového domu s výtahem, je tak orientován do 3 světových stran – dětský pokoj na severozápad, ložnice na východ, obývací pokoj s kuchyní na jih a východ. Disponuje elektrickými předokenními žaluziemi, nejen díky nim a kvalitnímu zateplení nebyla nutná instalace klimatizace.

Výměru 88 m2 tvoří prostorná chodba s komorou a vstupem do všech dalších místností – na samostatné WC, do koupelny s dalším WC, 2 pokojů a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a balkonem (7 m2).

Dům spravuje velmi dobře fungující SVJ, k vytápění a ohřevu teplé vody slouží kvalitní tepelné čerpadlo Viessmann s vrtem (technologie země–voda), náklady na bydlení jsou tak velmi příjemné - kolem 6.000 Kč včetně spotřeby elektrické energie.

Skvělá je lokalita. Město Úvaly se nachází jen pár set metrů od Prahy, má cca 7,5 tisíce obyvatel a najdete zde vše co potřebujete k příjemnému rodinnému životu. A kdyby Vám přeci jen něco chybělo, z Úval se pohodlně dostanete příměstským vlakem do centra Prahy.

Hned vedle domu je dětské hřiště, pár desítek metrů supermarket Billa a v podobné vzdálenosti se chystá výstavba nové základní školy (s plánovaným otevřením v roce 2027). Hned za rohem pak začínají stezky k výletům na kole, procházkám či kondičním výběhům.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám